Otevřená škola - moderní, atraktivní, komunikativní
Projekt Otevřená škola:Kalendář akcí projektu Otevřená škola:
PO
ÚT
ST
ČT
SO
NE
27 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
ČERVEN 2024

27.02.2017
Zpráva o udržitelnosti č. V.

Sledované období Začátek 1.1.2016 Konec 31.12.2016 Datum vypracování zprávy 27. 2. 2017 Zpráva o udržitelnosti č. 5 ke stažení zde Celý článek


11.05.2016
Zpráva o udržitelnosti IV.

Pořadové číslo zprávy 04/2016 Sledované období Začátek 1.1.2015 Konec 31.12.2015 Datum vypracování zprávy 29. 2. 2016 Popis udržitelnosti: … Celý článekAktuality

 

Blíží se uzávěrka posledního - 4. - soutěžního úkolu !

POZOR! Blíží se uzávěrka 4. soutěžního úkolu ve hře o NOTEBOOK! Milí žáci a žákyně, už za dva dny vyprší další termín, do kterého můžete odevzdat poslední úkol v naší soutěži o NOTEBOOK A DALŠÍ VÝHRY! Čas máte do 10. prosince....   více..

Příprava diseminační brožury projektu

V současnosti probíhají práce na přípravě diseminační brožury projektu, která bude shrnovat průběh projektu OTEVŘENÁ ŠKOLA, jeho výsledky a výstupy. Součástí brožury bude i multimediální DVD....   více..

Uzávěrka 3. soutěžního úkolu !!!

POZOR! Blíží se uzávěrka 3. soutěžního úkolu ve hře o NOTEBOOK! Milí žáci a žákyně, už za dva dny vyprší další termín, do kterého můžete odevzdat 3. úkol v naší soutěži o NOTEBOOK A DALŠÍ VÝHRY! Čas máte do 30. listopadu....   více..

Soutěž o notebook pokračuje - sbírejte dál z@vináče a žolíky :-)

Milí žáci a žákyně, první část soutěže je úspěšně za vámi; výsledky a ohodnocení vašich zpracovaných úkolů můžete sledovat zde: http://www.otevrena-skola.cz/informace-o-projektu/soutez-o-ceny-pro-zaky-zs-a-ss/hodnoceni/. A teď hurá do druhé a poslední půlky :-) Zde najdete poslední dva úkoly i s termínem odevzdání.Hodně štěstí při plnění úkolů! Třeba ...   více..

Prezentace mobilní techniky a mobilních aplikací na zapojených školách

Koordinační tým projektu reflektuje potřebu škol modernizovat a neustále zatraktivňovat výuku (zcela v duchu názvu projektu a jeho filozofii), a proto se rozhodl nakoupit a nasadit nové mobilní zařízení (tablety) do výuky spolupracujících škol.Zavádění mobilních zařízení do výuky je dalším inovativním krokem a přiblížením praxe potřebám tzv. „digitální generace“. Cílem je tedy prohloubení vztahu mezi učitelem a žákem.Všechny školy v projektu tak budou mít možnost zrealizovat expertní prezentaci ...   více..

Ukončena 1. část soutěže o NOTEBOOK, sledujte vyhlášení výsledků!

Milí žáci a žákyně, dnešním dnem bylo ukončeno přijímání vypracovaných prvních dvou úvodních úkolů v naší soutěži o NOTEBOOK A DALŠÍ VÝHRY! Dne 2. listopadu zasedne hodnotící komise a nejpozději do první poloviny listopadu budou ohodnoceny všechny odevzdané úkoly - tzn. na pomyslnou nástěnku, zveřejněnou na uvedených stránkách pod záložkou „Hodnocení“, budou za splněné úkoly všem soutěžícím rozdány první „z@vináče“ (body). Zadání závěrečné části (rovněž 2 úkolů) najdete na webových stránkách n...   více..

UPOZORNĚNÍ - 1. uzávěrka v soutěži o NOTEBOOK !!!

POZOR! Blíží se 1. uzávěrka v soutěži o NOTEBOOK! Milí žáci a žákyně,              už za pár dní vyprší první termín, do kterého můžete odevzdat 2 úvodní úkoly v naší soutěži o NOTEBOOK A DALŠÍ VÝHRY! Čas máte do 31. října. Nenechte si ujít příležitost získat hodnotnou výhru – podle dosavadních ohlasů ze škol lze oba úkoly zvládnout i během jediné hodiny!  Nezapomeňte, že vždy nevyhrávají ti nejrychlejší, ale ti nejlepší a to platí i v soutěži projektu OTEVŘENÁ ŠKOLA! Do konce měsíce Vám zbýv...   více..

Změna termínu odevzdání úkolů - motivační soutěž pro žáky!!!

Milí žáci, milí studenti!Vzhledem k velkému množství práce, která vás na začátku nového školního roku čekala, došlo k posunu termínu nutného k odevzdání prvních dvou úkolů v motivační soutěži v rámci projektu Otevřená škola.Nový termín odevzdání je tedy stanoven na 31. 10. 2011.Přejeme vám hodně zdaru a plno kreativních nápadů při plnění zadaných úkolů :) ...   více..

Děti mají zájem o využití E-center samostatného studia!

E-centra žáky a studenty lákají! Vyplývá to z průběžných výsledků návštěvnosti e-center zřízených pro účely motivace studentů k zavádění a využívání ICT ve výuce i mimo ni, k rozvíjení individuálních schopností žáka, na kooperaci a komunikaci ve vztahu učitel - žák a na získání dovedností s vytvářením, implementací a správou školních vzdělávacích portálů. Do března 2011 navštívilo E-centra samostatného studia celkem 963 žáků/studentů. Žáci/studenti byli proškoleni na obsluhu IT techniky umíst...   více..

Kolik si připíchneš z@vináčů?

Koordinační tým projektu připravil  pro žáky a studenty všech typů škol z Ústeckého kraje motivační soutěž. V průběhu projektu budou na těchto webových stránkách projektu OTEVŘENÁ ŠKOLA zveřejňovány soutěžní otázky týkající se především eLearningu, IT techniky apod. Hlavní cenou, losovanou ze všech správných odpovědí na konci projektu, bude multimediální notebook. Více informací najdete zde....   více..

Soutěž pro žáky a studenty škol zapojených do projektu

Již brzy propukne pro žáky zapojených škol do projektu soutěž, která ověří získané vědomosti žáků v oblasti práce se školním vzdělávacím portálem nebo audivizuální technikou. V čem bude spočívat? Žáci z dvou desítek škol ÚK budou sbírat body za plnění úkolů, které souvisejí s jejich absolvováním speciálních kurzů. Na každé škole byl nyní vytvořen expertní tým složený z učitelů a vybraných žáků. Týmy budou mezi sebou soutěžit v průběžně zveřejňovaných úkol...   více..

Ukončení kurzu "Jak pracovat s el. objekty ve výuce i mimo ni" II.

"Jak pracovat s el. objekty ve výuce i mimo ni" II. - (okresy, CV, MO, TP, LTM) ukončení kurzu proběhne dne 1. 4. 2011 od 15:00 hod v prostorách SŠ technická AGC a. s., Rooseveltovo náměstí 5, 415 03 TEPLICE. Úspěšným absolventům bude předáno Potvrzení o účasti v kurzu....   více..
1 2 3 4 5 6


Realizátor projektu
ASISTA s.r.o.
www.asista.cz

© 2009, ASISTA s.r.o.  |  Mapa stránek  |  Kontakty